Kiedy najlepiej rezerwować wyjazd na wakacje?

Mam pytanie. Chce wyjechać na wakacje tak w sierpniu. Właśnie nie wiem kiedy jest najlepszy czas na rezerwowanie. Czy najlepiej teraz w kwietniu maju? Czy dopiero czerwiec, lipiec? Ponieważ teraz ceny są duże a słyszałam z opowiadań innych, ze czym pózniej to ceny wycieczek są tańsze. Bardzo proszę o odpowiedzi :)

Chcę w tym roku wybrać się do Bułgarii na Słoneczny Brzeg w ofercie najlepiej all inclusive z grupą znajomych. Mój kolega w tamtym roku pojechał własnie do Bułgarii za 2000 zł na 2 tygodnie i własnie zarezerwował w czerwcu. Więc własnie zastanawiam się czy w tym roku będzie tak samo i lepiej poczekać. A na dzień dzisiejszy oferty za 2000 zł są na miesiąc.

Jak najszybciej ... Miejsca uciekają a czas leci, do wakacji coraz bliżej ...

najlepiej rezerwować wakacje w styczniu. Wtedy ceny są najniższe

Witam Jak ktoś wspomniał lepiej jest rezerwować wcześniej, bo co to za przyjemność jechać tam gdzie gdzie ktoś nam narzuca hotel, kraj. Jadę tam gdzie ja chcę i do jakiego hotelu chcę dlatego rezerwujemy wcześniej bo jest w czym wybierać! Chyba że ktoś zna dobrze języki obce to rezerwuje samemu hotele przeloty to wyjdzie jeszcze taniej.

Website was designed with Mobirise